MERDİVEN

MERDİVEN

Klasik merdiven anlayışından farklı olarak, estetik, dinamik ve zarif bir görüntü oluşturan Paslanmaz ve Cam merdivenler sayesinde, mekanlara modern bir görünüş kazandırmaktadır. Cam ve paslanmazın ışığı ve dinamiğini birlikte yansıtan cam merdiven uygulamaları, istenilen ölçü ve formlarda tasarlanabilmektedir.

Cam merdivenlerde; Cam basamak, paslanmaz çelik konstrüksiyon ve korkulukları istenilen biçim ve ebatlarda uygulayabilmekteyiz. Cam basamaklar, tasarımın bütünlüğü açısından renkli cam kullanılarak yapılabilmekte ayrıca güvenlik açısından lamine ve temperli camlar kullanılmaktadır. İsteğe göre cam basamaklar kumlama ve desen ile zenginleştirilebilmektedir. Paslanmaz çelik konstrüksiyonlar, döner merdiven ya da düz merdiven olarak tasarlanabilmektedir.

Kullanılacak korkuluk modelleri için paslanmaz ahşap kaplamalı korkuluk, paslanmaz bombeli camlı korkuluk, paslanmaz çubuklu korkuluk, paslanmaz camlı korkuluk, paslanmaz lama direkli korkuluk, paslanmaz spider tutuculu korkuluk olarak çeşitli seçenekler sunmaktayız.

Kalın lamine ve temperli camlar olarak dizayn edilen cam merdivenler, yoğun kullanım alanlarında dahi güvenlik açısından problem oluşturmamaktadır. Cam merdivenler estetiği, şıklığı ve zarif görünümünün yanı sıra, birçok materyale göre, daha uzun ömürlü, dayanıklı ve bakım gerektirmemektedir. Bu da seçilecek merdiven tasarımlarında, cam merdivenin ilk sıralarda tercih edilmesinin nedenidir.