Hakkımızda


Camex Cam Sanayi

1986’da Bursa Kristal Cam adı altında temelleri atılan firmamız, cam işleme alanındaki tecrübesi ve deneyimli ekibiyle, 2001 yılı itibariyle Camex markası ile hizmetine devam etmektedir.

Küresel iş ortakları ile faaliyetlerini sürdüren Camex, tecrübesi ile otel, alışveriş merkezleri, hastane, konut, endüstriyel mutfak ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet göstererek, global pazarın kalite standartlarında ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Camın kalitesini ve yeniliklerini sizlere daha estetik mekanlarda sunmayı hedefleyen Camex, müşteri memnuniyetini ve güvenini esas almayı kendisine prensip edinmiştir.

Camex, her biri alanında uzman, deneyimli, teknik ve idari personeli; uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenilenen makine parkuru ile dinamik yapısını geliştirerek,  gelecekte de sektördeki prestijini sürdürmeyi ve sektörde kalıcı bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

 


Vizyonumuz

Teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı cam ürünlerinin ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayan, yurtdışında ülkemizi cam endüstrisi alanında başarı ile temsil eden öncü ve örnek bir kurum olmak.

Misyonumuz

Mimari ve endüstriyel cam işlerini yalnızca ticari unsur olarak görmeyip fikir, yaratıcılık ve estetik katarak çevreye uyumlu ve kalıcı cam ürünlerine imza atmak.


Kalite Politikamız

Şişecam yetkili üreticisi olarak asli hedefimiz, kalite standartlarımızı her zaman müşteri memnuniyeti esas alınarak yükseltmektir. Bu hedef doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartlar ölçü alınarak, doğayı ve geleceğimizi düşünerek üretim şartlarımızı her geçen gün geliştirmekteyiz. 

Çalışanlarımızın yenilikçi yaklaşımlarının cesaretlendirilmesi, teknik yetkinliklerini artıracak eğitimler gerçekleştirmek ve üretimde güvenliği birinci öncelik haline getirmek temel politikamızdır.